1.09-15.09.17. старша група»Веселка»

Після тривалих літніх канікул всі дітки зібрались, і з задоволенням ми розпочинаємо новий навчальний рік вже в старшій групі. Дітки підросли, зміцніли і тепер вже запитують: «А чи заняття будуть цікаві?» Тому будемо старатись зробити все наше життя в садочку цікавим та пізнавальним, веселим та незвичайним, радісним та неповторним.

Ми залишаємо вивчення теми протягом одного тижня, а якщо буде дуже багато всього, то будемо вивчати і два тижні. Заняття діток старшого віку трохи ускладнюються за формою подачі матеріалу та за методами роботи. Тепер на початку вивчення теми ми будемо з’ясовувати ті знання, які вже мають діти і будемо пробувати діток в ролі вчителя. Наприклад, під час вивчення першої теми «Моя країна»: «Що б ти міг розказати іншим дітям про Україну?» Крім того, дітки цього віку дуже добре люблять різноманітні змагання, які будуть не лише спортивного характеру. Під час занять та ігор діти будуть вчитись працювати в парах, підгрупками або командами, коли кожний має вчитись доводити свою точку зору та домовлятись між собою, стримувати свою відповідь чи навпаки допомагати своїй команді чи команді суперників.

 В старшій групі багато часу приділяється морально-етичному вихованню, тому що діти починають цікавитись різноманітністю людських стосунків. Розтлумачення дітям таких простих понять, як жадібність, хитрість, чесність, тощо найкраще на прикладах з художньої літератури. Тому в цьому році ми будемо багато читати та обговорювати оповідань відомих дитячих письменників саме по цім темам. Ми плануємо вивчати багато українських приказок та прислів’їв, використовувати їх як під час занять, так і в повсякденному житті. Продовжимо вивчати короткі віршики по вивченій темі.

Ускладнюються логіко-математичні заняття діток, під час яких вони будуть в цьому році вивчати числа і цифри другого десятка. Ми познайомимось з математичними задачами та їх особливостями, будемо вирішувати приклади та різні складні завдання з класифікації, групування, будемо формувати комбінаторні здібності діток та виконувати багато вправ на розвиток уваги, пам’яті та логічного мислення.

Під час зарядки та фізкультурних занять будемо знайомитись з новими рухливими іграми, різноманітними видами спорту, різними силовими вправами та вправами на формування правильної постави, гімнастичними вправами та будемо розвивати такі якості, як швидкість, спритність, гнучкість, витривалість, тощо.

  Мовленнєва робота з дітками буде направлена на формування різноманітних вмінь та навичок комунікації (вміння слухати співрозмовника, вміння поставити запитання та відповісти на нього повним реченням чи словом).  Будемо поповнювати словник дітей новими українськими словами, вчитись правильно вживати і промовляти всі частини мови, вести діалог та монолог. Багато будемо описувати сюжетних картин, переказувати художніх творів та складати розповідей.

 Як завжди буде в нашому дошкільному житті місце для дослідів та експериментів в природному довкіллі, багато спостережень за об’єктами природи, буде праця в природі та багато-багато цікавого.

Будемо разом святкувати дні народження та різноманітні свята, грати, веселитись на навчатись.

Тому всім нашим діткам та батькам бажаємо сил та наснаги для вирішення всіх питань вже в наступному майбутніх школярів. 

З повагою, Ваші вихователі.

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s