29-2.06.17 Молодша група «Соняшник».

Діти групи «Соняшник»  зустрічали літо вивченням Правил Безпеки.
На заняттях та під час інших видів діяльності малята закріплювали розуміння необхідності дотримання Правил Безпеки, вчились усвідомлювати важливість Правил Безпеки для здоров’я та життя.
На заняттях із ознайомлення із Соціумом та Розвитку мовлення  діти повторювали Правила Дорожнього руху:

 • закріплювали сигнали світлофора,
 • вчились висловлювати власну думку порівнюючи ілюстрації із різною поведінкою дітей на дорозі,
 • закріплювали розуміння та призначення слів-назв, що пов’язані із правилами дорожнього руху (пішохідний перехід, зебра, тротуар, дорога, підземний перехід тощо),
 • вчились добирати слова-ознаки по темі (наприклад: які машини? Швидкі; як треба поводитись біля дороги? Обережно; які мають бути пішоходи ? уважні тощо) ,
 • добирали слова-дії по темі тижня(наприклад? Що роблять пішоходи? Ідуть, рухаються, дивляться, обходять, переходять, слідкують. Що роблять водії? Заводять, керують, натискають, вимикають. Вмикають, сигналять, слідкують, виконують тощо)

На заняттях із Валеології діти вчились висловлювати власну думку, працюючи із картинами на тему «Правила Безпеки з дикими тваринами», «Правила Безпеки з ліками, гострими предметами», «Правила Пожежної Безпеки». Діти вчились порівнювати ілюстрації  з правильними діями та неправильними, пояснювати, чому на одних картинках стоїть знак «плюс», а на інших «мінус».

На заняттях із Художньої діти закріплювали знання по темі,

 • працюючи із віршом «Правила Безпеки», вчились відповідати на питання за змістом твору, виразно розповідати,
 • удосконалювали звуковимову, повторюючи тематичні чистомовки та скоромовки.

Тиждень у нас був святковий!

30.05 по темі тижня у нас відбулося Свято Літа-Свято, присвячене Правилам. Дітки чудово розповідали вірші, гарно співали та танцювали! Умнічки! Дякуємо батькам за чудові костюми до свята!

А 1.06 діти зустрічали літо Веселим Святом. Всі групи садочка зустрілися із веселими клоунами і разом із ними танцювали, грали в ігри, розгадували загадки, співали, робили зарядку та показували один одному, як вони підросли : можуть старанно виступати, уважно слухати та дивитись виступи інших діток!

Під час прогулянок та пішохідних екскурсій навколо садочка діти досліджували зміни в природі, а саме:

 • спостерігали за змінами в житті рослин, повторювали назви дерев, що ростуть на території ( ялина, береза, клен, каштан, липа),
 • вчились впізнавати та називати квіти ( петунії, чорнобривці, піони, гвоздика),
 • спостерігали за змінами в погоді ( діти називали стан: сонячна чи хмарна, вітряна , небо чисте чи затягнуто хмарами, вітер дує сильний чи слабкий?);
 • спостерігали за змінами в одязі людей в залежності від погоди, вчились встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між цими подіями.
 • Діти із задоволенням грали в рухливі ігри «Щука», «Гуси», «Бусол», «Мишоловка», вивчили слова та правила нової гри «Кудлатий Пес», розвивали окомір, влучність в іграх «Кільцекид», «Збий кеглю», розвивали вміння утримувати рівновагу, стрибаючи на одній нозі на місці та просуваючись вперед в іграх «Промінці», «Класики».

Продовжується акція «Посади квітку». Іллюша, Поліночка та Сашуля принесли чудові квіти, які будуть прикрашати наш балкон та клумбу!

Велика Подяка батькам

Сашулі, Іллюши та Поліночки

за допомогу в облаштуванні краси

на нашому балконі!

З повагою. Ваші вихователі.

 

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s