23.11-27.11.15. молодша група «Веселка»

На цьому тижні ми з дітками продовжили вивчати тварин, але цього разу зупинились на диких тваринах, які найбільш відомі дітям. Про різні особливості диких тварин найближчого оточення ми з’ясовували з дітками назвавши тему «По слідам веселих звіряток».

Фото3654 Фото3656 Фото3658 Фото3660

Під час занять та ігор дітки мали можливість:

  — Продовжити знайомство з деякими казочками, героями яких є дикі звірі(вовк, ведмідь, лисичка) — «Лисичка-сестричка та вовчик-братик», «Машаі ведмідь», «Три ведмеді».

— Розглянути ілюстрації з зображенням диких звірів та обговорити умови їх життя, харчування, способу пересування.

— Відгадати загадки про зайця, вовка, лисицю, білку, їжака, оленя, барсука, ведмедя.

-Порівняти тварин між собою за зовнішнім виглядом (лисиця і білка, вовк і заєць).

— Скласти короткі описові розповіді з допомогою вихователя. (Хто це? Якого він кольору? Що їсть? Що вміє робити?)

— З’ясувати хто де мешкає зі звірів та як готується до зими?

— Виготовити аплікацію «Лісові звірята в лісі вночі».

— Пограти в ігри, під час яких дітки наслідували поведінку диких тварин та зовнішні особливості.

-Виконати ігрові завдання на пошук мами та дитинча тварин серед представлених картинок.

-Закріпити під час настільних ігор  назви свійських та диких тварин та їх відмінності.

-Спробувати в дидактичних іграх визначити «Хто що їсть?», що може бути «Гостинцем для звірят», вгадати про кого розповідається «Вгадай за описом».

-Викласти з паличок будиночок для звірів, намалювати за бажанням хатку для звірят, побудувати з конструктора теремок.

Фото3662 Фото3663 Фото3664

Під час логіко-математичних занять ми продовжуємо вчити дітей рахувати прямою (один, два, три, чотири…) та порядковою лічбою (перший, другий, третій….). Дітки розвивають зорову пам’ять під час ігор «Хто заховався?», «Хто з ким місцем помінявся?» Вдосконалюємо знання про різноманітні величини (великий-маленький, довгий-короткий, товстий-тонкий) з допомогою прийому накладання. Щоб краще опанувати поняття «вгорі-внизу» та «ліворуч-праворуч» ми сторюємо картину з маленьких предметів, які розміщуємо за вказівкою дорослого. Малюки дуже люблять працювати з різноманітним роздатковим матеріалом та грати в математичні і найпростіші логічні ігри. Ми привчаємось підтримувати порядок на своєму столику та брати матеріал по черзі, а також складати все після користування на свої місця. Деякі дітки виявляють бажання відсортувати матеріал самостійно (Наприклад: відібрати окремо фігурки, окремо ялинки, окремо грибочки). Таким чином формується вміння доводити розпочате до кінця, виховується охайність та вміння використовувати предмети за призначенням.

Фото3669 Фото3670Фото3671 Фото3680

 В ігрових сюжетах самостійних ігор дітей спостерігається відтворення реальних подій з їх життя (ходили в магазин, похід в гості, відвідування лікаря, готували шашлик на вогні, пригощання пирогами та тістечками, навчання на занятті тощо). Дітки продовжують вчитись контактувати один з одним, виконувати роль, підбирати собі необхідні матеріали та іграшки для гри. Після ігор ми вчимось прибирати іграшки на свої місця.

Ми активно почали готуватись до свят, які очікують діток в найближчому майбутньому. Допомагають опанувати майбутні ролі різноманітні ігрові вправи на розслаблення та напруження м’язів, мімічні ігри, психогімнастичні вправи, наслідування голосів та рухів різних істот.

Фото3666 Фото3667 Фото3677 Фото3678

 Під час прогулянок дітки продовжують захоплюватись іграми з піском, уявляють себе продавцями в магазині, грають в рухливі ігри, спостерігають за погодою та іграми старших дітей.  На території садочка вивісили годівнички,  і ми спостерігали, чи прилітають туди пташки . До нашого майданчику весь час прилітають голуби, і діти мають можливість побачити їх поведінку, розглянути їх  близько. В середу діти мали можливість погодувати птахів різними зернятками. Це їм дуже сподобалось.

Фото3676Фото3672Фото3673

Ось так насичено пройшов наш тиждень.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На наступному тижні ми запрошуємо Вас на збори, під час яких  познайомимо  з іграми дітей більш детально, обговоримо святковий ранок та костюми для діток і визначимося з профілактичними міроприємствами щодо боротьби з хворобами в холодну пору року.

Батьківські збори відбудуться 1грудня о 17год.30хв.

З повагою та побажаннями приємних вихідних, Ваші вихователі.

 

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s