28.09 — 09.10 Група «Зернятко»

логотип зерняткоПротягом двох тижнів ми з дітками поринули у вичення тем: «Дім, у якому я живу» та «Хліб — всьому голова».

Розглядаючи першу тему, діти дізналися про традиції будівництва осель в давнину, про легенди, пов»язані з будівництвом першої оселі. Познайомилися з сучасними технологіями будівництва будинків, з професіями, які мають відношення до будівництва, особливостями роботи будівельників. Розглянули стародавнє устаткування хати, та порівняли його з сучасним інтер»єром будинків і квартир. Розширили знання про облаштування квартири, про призначення кожного приміщення. З»ясували, що всі оселі різні та індивідуальні. Пригадали, що таке адреса, для чого вона потрібна. Деякі діти з легкістю назвали свою домашню адресу.

На заняттях з розвитку мовлення складали розповіді на тему «Моя кімната», «Улюблене місце в моїй оселі». Слухали твори «Троє поросят», «Маленька господиня» О. Журливої, «Рідний дім» Є. Железнякова, «Будівельники»  С. Жупаніна, «Хто побудував цей дім» С. Баруздіна.

Під час вивчення  теми «Хліб — всьому голова» розширювали знання дітей про шлях хліба з поля до столу. З»ясували, що хліб — результат праці людей багатьох професій. Дізналися про тяжку, але почесну працю хлібороба. Збагачували знання про народні звичаї, що пов’язані з хлібом. Порівняли процес вирощування, збору та випікання хліба в давнину і в сучасному світі. Виховували повагу до праці хлібороба, прищеплювали дбайливе ставлення до хліба.

Вивчили вірші:

ЗЕРНО (В. Крищенко)

У землі сховалось,
Щоб зимою спати,
Піднялось весною
З теплої ріллі.
Влітку з нього виріс
Колосок вусатий,
Щоб пишалась осінь
Хлібом на столі.

ПАХНЕ ХЛІБ (П. Воронько)

Як тепло пахне хліб!
Любов’ю трударів,
І радістю земною,
І сонцем, що всміхалося весною,
І щастям наших неповторних діб.
Духмяно пахне хліб.

На заняттях з навчання грамоти успішно вивчаємо звуки і літери, що їх позначають. Вчимося виконувати звуковий аналіз слів, визначаємо кількість складів у слові, складаємо речення з поданими словами. Граємо в різні мовленнєві ігри, такі як «Впіймай звук», «Придумай слово», «Де заховався звук, «Назви одним словом», «Продовжи речення», «Опиши предмет»(слова-ознаки) та ін.

Наші діти залюбки відвідують всі заняття згідно розкладу, отримують масу нових знань, умінь та вражень. Сподіваємося, що дітки щовечора діляться своїми позитивними враженнями від прожитого дня в садочку і розповідають вам цікавинки, про які дізнаються в ході навчання.

c_8ci1EtysA MwAUR4dFQvo MwgPy9PbAB4 _FmfdSmaooIW0eJw022VCo  ftmQUuZNoCI vOwwcB3eaoo FwxvIFj-WPo 8OEE03pVWKs YGleZWdaxvI JLtxBkNQVME QbffNXWZBtw exhL6bd9fuw ipA7Pb8xaWI z-N-2yG5C6stSzOHYoItVc irbeDPDp7eg  mGJUBhScTG0 4LmXxafoV9w YdJTbNmfUw0 CEUST1i_fiM

wz0PQZGiN38  UfUyL5PA7TQ gNy-Tfqje-I

З повагою, ваші вихователі!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s