Група «Калинка» з 12 по 16 листопада.

Цей тиждень ми присвятили культурі.
В нашій групі всі дітки ввічливі і чемні — ми не забуваємо про «чарівні» слова і вимовляємо їх тихо, дивлячись в очі . Наші дітки ніколи не забувають казати «добрий день», «до побачення», «смачного», «дякую», «будь ласка»!
Ми продовжуємо вчитися бути охайними і акуратними в одежі. Дітки вже майже самостійно одягаються і роздягаються! А робимо ми це поступово — спочатку одягаємо колготки, потім штани, взуття, потім — светри, кофти і в останню чергу — шапку і куртку. І роздягаємося також поступово — спочатку знімаємо шапку, курточку і обов`язково вішаємо в шафу, щоб був порядок, далі —  все почерзі.

Шановні дорослі, надавайте своїм синочкам і дочкам можливість  так само самостійно робити і вдома. Дякуємо за допомогу і розуміння!
Ще на цьому тижні ми разом мандрували на різних видах транспорту (водному, наземному, повітряному, залізничному, підземному) по вулицях міста, шукали свої дома, роздивлялися їх будову і спостерігали, в яких місцях люди переходять вулицю і чи правильно це роблять. Всі молодці — наші дітки знають, як треба переходити вулицю!
На математиці досліджували пальчиками сторони і кути геометричничних фігур (квадрата, трикутника, круга), рахували їх порядковою і кількісною лічбою.
На малюванні і ліпленні закріплювали знання про геометричні фігури і вдосконалювали вміння правильно користуватися пензликом і фарбами, вміння виліплювати із пластиліну різні предмети.
Шановні батьки, частіше давайте дітям пластелін і фарби — це сприяє розвитку дрібної моторики рук і розвиває мислення!
Велику увагу ми звертаємо на фізкультуру, хореографію і плавання. Це найулюбленіші дитячи заняття, бо тут можна побігати, пострибати , пограти в цікаві ігри, спробувати прокотити м`ячик під дугою і спіймати його. Наші дітки непосидючі і спритні, якомога більше їм треба рухатися і займатися фізичними вправами.  В цьому нам сприяє ранкова гімнастика. Нагадуємо, гімнастика розпочинається о 8 год. 20 хв. кожного дня — не запізнюйтесь і ваші дітки отримують заряд бадьорості і хорошого настрою на весь день!
Ще на цьому тижні ми вчилися робити орігамі. Дітки складали аркуш паперу навпіл, куточок до куточка, ретельно розгладжували місця згіну і вийшли в нас рибки, яких всі випустили у власноруч  зроблений акваріум!
Закінчився тиждень веселою розвагою!
Для того, щоб і вихідні були веселими і насиченими прпонуємо відвідати з дітками барабанний майстер-клас! Він відбудеться 25 листопада по вулиці Покровська ,8 (ліцей №100). Телефон 425-14-11
Найкращіх вам вихідних! З повагою — вихователі.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s